Бесплатная доставка на сумму свыше 50EUR

Facecorner

Korejas Kosmētika

Политика конфиденциальности

Personas datu ieguve un izmantošana

Veicot pirkumu vai sazinoties ar veikalu, Jūs sniedzat mums savu personīgo informāciju, kas nepieciešama, lai Jūs varat veikt pirkumu. Ir divu veidu informācija, ko Facecorner var ievākt par Jums: “Anonīmie dati”; “Personīgie dati.”

Anonīmie dati

Tie sastāv no reģistra datnēm un Sīkdatnēm – šie dati nav personiski identificējami, kā Jūsu Interneta Protocol’a (“IP”) adrese, domēns vai informācija par Facecorner mājas lapas izmantošanu, kas tiks izmantota tikai administratīvām vajadzībām. Šī mājas lapa izmanto nozares standarta analītiskās pakas, kas automātiski ievāc ierobežotu informāciju par mājas lapas apmeklētājiem un saglabā šo informāciju servera reģistru arhīvā. Šī informācija var saturēt IP adresi, pārlūka veidu, pamat IP informāciju, atsauces lapas, izmantoto operatīvo sistēmu un datuma/laika kodus. Šī informācija neidentificē individuālus apmeklētājus, tā tiek izmantota lapas administrēšanai, kā arī lapas pielietojuma un tendenču analīzei. Sīkdatnes ir programmas, kas ļauj lietotājam šķirstīt pārlūku un uzglabā informāciju par apmeklētajām mājaslapām. Šie faili netiek izmantoti, lai apstrādātu personīgo informāciju, šie dati ir anonīmi un informācija, kas tiek savākta ar sīkdatņu palīdzību, tiek nosūtīta Google, lai izveidotu mājas lapas statistiskās atskaites. Laikā, kad apmeklējat mūsu mājaslapu, sīkdatnes automātiski savāc informāciju par Jūsu apmeklējumu, piemēram, IP adresi, domēna nosaukumu, pārlūka veidu, operatīvās sistēmas veidu. Lietotājam ir iespēja nobloķēt sīkdatņu izmantošanu. Sīkdatnes var tikt izmantotas, lai atvieglotu un paātrinātu piekļuvi mājas lapas iespējām, tādām kā autorizēšanās un/vai atkārtotai apmeklēšanai. Sīkdatnes ir ļoti mazi teksta faili, kas tiek saglabāti datoros atsauču vajadzībām. Mēs nesasaistām informāciju, kas glabājas sīkdatnēs ar personīgi identificējamu informāciju, ko esat snieguši mūsu lapā. Mums nav administratīvās pieejas un mēs nespējam ietekmēt sīkdatnes, ko izmanto reklāmdevēji mūsu mājas lapā.

Šī mājas lapa izmanto Google Analytics, kas palīdz analizēt to, kā apmeklētāji izmanto mājas lapu. Šis instruments izmanto “sīkdatnes,” teksta failus, kas tiek izvietoti jūsu datorā, lai anonīmi savāktu standarta Interneta reģistrāciju un apmeklētāju uzvedību informāciju. Informācija, ko ievāc sīkdatne par to, kā Jūs izmantojat mājas lapu, tajā skaitā Jūsu IP adrese, tiek nosūtīta Google. Šī informācija tiek izmantota, lai novērtētu, kā apmeklētāji izmanto mājas lapu un lai veidotu statistiskās atskaites par lapas aktivitāti Facecorner. Mēs nekad neizmantosim un arī neļausim kādai trešai pusei izmantot šo statistikas analīzes instrumentu, lai izsekotu un iegūtu privātu informāciju par mūsu mājas lapas apmeklētājiem. Google nesasaistīs Jūsu IP adresi ar jebkādiem citiem datiem, kas pieejami Google. Ne mēs, ne Google nemēģināsim sasaistīt IP adresi ar individuālo datora lietotāju. Mēs nesasaistīsim jebkādus datus, kas iegūti šajā mājas lapā ar personiski identificējamu informāciju, izņemot gadījumus, kad Jūs iesniegsiet informāciju mūsu mājas lapas aizpildāmajā formā.

Personīgie Dati

Mēs apkopojam un uzglabājam šādus datus:
klienta vārds un uzvārds;
tālruņa numurs;
e-pasta adrese;
preču vai pakalpojumu piegādes adrese.

Privāto informāciju izmanto tikai, lai nodrošinātu pilnvērtīgu pakalpojumu sniegšanu un saziņai ar klientiem. Ja Jūs esat iesnieguši personiski identificējamu informāciju mūsu mājas lapā, Jums ir iespēja to labot, izmainīt vai izdzēst to, ja tā neatbilst patiesībai. Mēs varam saņemt Jūsu personīgo informāciju tikai no Jums un tikai tad, ja Jūs izmantojat mūsu vietnes pakalpojumus, piemēram, maksājot par precēm un pakalpojumiem, ko sniedz mūsu mājas lapa, mēs varam apkopot un apstrādāt šādu informāciju:
Jūsu bankas konta numurs;
bankas iestādes nosaukums;
Jūsu tālruņa numurs;
e-pasta adrese.

Informāciju par Jūsu bankas norēķinu karti mēs nesaņemam un tā netiek apstrādāta.