Pasūtījumiem virs 50 EUR piegāde bez maksas!

Facecorner

Korejas Kosmētika

Piegāde un apmaksa

PIEGĀDE

Pēc pārdošanas līguma stāšanās spēkā (pēc rēķina apmaksas no Klienta puses)Facecorner.shop  komplektē pasūtījumu un nodod to piegādei mūsu loģistikas partneriem.
Facecorner.shop interneta mājaslapā norādītie piegādes termiņi ir spēkā no rēķina apmaksas brīža.
– Piegāde uz “Omniva” pakomātiem. Pasūtījumiem virs 50 EUR piegāde ar “Omniva” Latvijas teritorijā BEZ MAKSAS!
– Preču saņemšana ofisā, Lāčplšēša iela 52 pēc iepriekšējas vienošanās.

No pasūtījumā iesniegto datu precizitātes un pareizības ir atkarīga kavēšanās un nesaprašanos novēršana preču piegādes laikā. Facecorner.shop neatbild par produktu piegādes kavēšanos un radušajiem pārpratumiem gadījumā, ja kavēšanās vai pārpratumi ir radušies tā rezultātā, ka Klients pasūtījuma noformēšanas brīdī ir iesniedzis neprecīzus datus.
Piegādes laikā bojātie sūtījumi, kur produkti, nevis produktu iepakojumi, ir guvuši bojājumus, Klientam tiks aizvietoti. Gadījumā, ja aizvietošana ir neiespējama, mēs piedāvājam bojāto preču izmaksu kompensāciju.

Pasūtījuma noformēšana un samaksa par precēm

Maksājot par precēm, Klients var izvēlēties sev piemērotu maksāšanas veidu: ar Swedbank, SEB Bank, Citadele Bank, Nordea Bank, PayPal un Visa/Mastercard tiešsaistes bankas saiti vai kredītkarti, vai skaidra nauda saņemšanas brīdī .
Pārdošanas līgums tiek uzskatīts par noslēgtu un pasūtījuma izpilde tiek uzsākta uzreiz pēc tam, kad Klients ir samaksājis 100% no pasūtījuma apstiprinājuma summas.